msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Vadims Znamenskis

Savā mūžā Vadims ir mēģinājis atrast sevi ka mūziķis, viesnīcu menedžeris un tirdzniecības iekārtu pārdevējis, bet beidzot atrada savu vietu, kad pārcēlās uz Mančesteri, lai studētu skaņu inženieriju SSR skolā, kas tagad ir pazīstama kā Spirit Studios.

Savā gandrīz 10 gadus ilgā skaņotāja karjērā, viņš ir ierakstījis un samiksējis daudzus ierakstus, producējis kaudzi dziesmu un pavadījis vairākus dzīvus koncertus.

Atgriezies no Anglijas Latvijā, viņš sāka palīdzēt jaunajiem mūziķiem un producentiem īstenot savas radošās vēlmes, mācot viņiem ierakstu studijas darba paņemienus ka arī Ableton, Logic un ProTools noslēpumus.

2018. gadā viņš pievienojās msonic Baltic kolektīvam kā Latvijas pārdošanas vadītājs. Viņš to redz kā veidu, kā palīdzēt cilvēkiem iegūt labāko iespējamo skaņu, piedāvājot tikai vispiemērotākas, augstas kvalitātes pro audio iekārtas.

Vadims kļūst ļoti kaislīgs, kad runa iet par audio audio iekārtam, un ar prieku palīdzēs izvēlēties darbam piemērotu rīku, vienlaikus sniedzot dažus padomus un trikus.

Vadims atrodas msonic Baltic Latvija izstāžu studijā un birojā Elku ielā 3, LV-1012, Rīgā.

Sazinieties ar Vadimu un apmeklējiet mūsu Rīgas izstāžu studiju, lai dabūtu produkta demonstrāciju vai padzertu kafiju diskutējos par skaņās lietām!

P.S. Komunicējiet ar Vadimu ar latviešu, angļu un krievu valodās.

vadims@msonic.lv

+371 26 454 233