msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Pirmais iespaids par REDD mikrofonu - Chandler Limited - EMI / Abbey Road Studios

Filmēts dažādās Nashville studijās 22-24. klausīšanās sesijās, kas notika 2016. gada oktobrī. REDD pirmās paaudzes mikrofonus izmanto daži no talantīgākajiem skaņu inženieriem, studiju inženieriem un dziesmu autoriem: Michael Wagener, Vance Powell, Ryan Hewitt, Kevin Kadish, Howard Willing, Mitch Dane, Jamie Tate, Randy Kohr, John Kennedy, Ben Danaher, Sharelle un citi.

Chandler Limited REDD mikrofon

Chandler Limited un Abbey Road Studios izstrādātais REDD mikrofons ir pirmais jaunais EMI, turpina mikrofonu tradīciju, uszāktu vairāk nekā pusgadsimtu atpakaļ. REDD mikrofons, ko izstrādājis Wade Goeke, Chandler Limited dibinātājs un galvenais dizaineris, ir mainījs tradicionālajā mikrofona dizainu. REDD mikrofons apvieno vēsturisko signāla ķēdi un mīksto  EMI REDD.47 priekšpastiprinātāja toni ar jaunu, unikālu skaņas noņemšanas veidu. To pašu metodi izmantoja The Beatles savos ierakstos no 1964. līdz 1968. gadam.

Jaunais unikālais dizains apvieno mikrofona kapsulu ar vēsturisko REDD.47 priekšpastiprinātāju, kas nodrošina īsāko iespējamo attālumu starp diviem svarīgākajiem audio ierakstu ķēdes elementiem.

Chandler Limited REDD mikrofons iizmanto LAM kondensatora membrānu un priekšpastiprinātāju vienā ķermenī. Lai gan REDD mikrofonam neapšaubāmi ir klasisks izskats, tas nav jebkura U tipa vai cita veida mikrofonia klons.

Lasīt vairāk: http://chandlerlimited.com/redd-microphone/

Vai interesē Chandler Limited produkti? Rakstiet mums!

sales@msonic.lv

+371 26 454 233