msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Chandler Limited Abbey Road Studios EMI TG mikrofons

Chandler Limited EMI Abbey Road Studios "TG mikrofons" ir lielas diafragmas tranzistoru kondensatora mikrofons. Turpinot bagāto inovāciju tradīciju, TG mikrofons ir unikāls ar savā cenu kategorijā, un, kā norāda nosaukums, skaņa ir TG.

Chandler TG mikrofona unikālais iebūvētais EMI Magnet lentes ekvalaizers savienojumā ar "Double Tone System", atsevišķu barošanas avotu un citām funkcijām padara to par ļoti daudzpusīgu mikrofonu, kas ir spejīgs prasīgās situācijās, kur tradicionāli tika izmantoi FET47, C414, U87 vai U47 mirofoni.

Lentas ekvalaizers ir pielāgots no NAB / IEC lentes ekvalaizera iekārtas, kas atrodama vintage EMI TG miksēšanas pultīs, un tiek piemērota lieliskam efektam TG mikrofonā. Vēsturiski izmantoti, lai kompensētu zemāka standarta lentes mašīnu skaņu, lentes ekvalaizeris atradis jaunu lomu TG mikrofona un ļauj inženierim veidot skaņu pie avota bez liekāš ārējās apstrādes.

Skaņas veidošanas iespējas tiek tālāk paplašinātas, ja lentas ekvalaizers tiek kombinēts ar maināmo 90/50 Hz zemfrekvenču filtru. "Dual Tone System" modificē TG mikrofona ienākošo signālu un paplašina tās elastību, lai uztvertu plašu skaņu avotu loku. Sistēma "A" ir TG vidus uz priekšu, savukārt "B" alternatīva var ciest ekstremālus SPL un jūtās kā mājās visur, kur tradicionāli būtu izvēlets FET47 .

TG mikrofons izmanto īpašu barošanas avotu (PSU). PSU izmantošana, nevis 48V phantoma barošana ir neatņemama TG mikrofona skaņas sastavdaļa. Citas funkcijas: kardioīda un omni polārie zīmējumi un 10 dB pad.

Komplektā tiek iekļauti: Shockmount, 25' Mogami 4-pin mikrofona kabelis, PSU barošanas bloks un koka futrālis.

Vairāk par Chandler Limited mikrofoniem lasiet Chandler mājaslapā, vai jautājiet mums!

sales@msonic.lv vai +371 26 454 233