msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Avid Pro Tools | MTRX

Pro Tools | MTRX ir daudzformātu audio karte, kuru, pēc Avid pasūtījuma, izstrādājusi Digital Audio Denmark. Ierīci var izmantot kā atsevišķu Pro Tools | Ultimate audio interfeisu un kā integrēto monitoringa komponentu Avid kontrolieriem (S6, S3, EuCon kontrolleriem) un Pro Tools.

MTRX aizmugurē ir astoņas papildu karšu sloti dažādiem audio formātiem, kas ļauj jums izveidot sistēmu, kas atbilst tavas studijas vajadzībām.

Kartes funkcijas: modulāras ekstras, EuCon monitoring, integrēts skaņas maršrutētājs, īpaši augstas kvalitātes analogās ieejas un izejas un mikrofona preampi. Pamatierīcei ir 64 ieejas un izejas kanāli. 16 AES / EBU un 64 MADI kanāli. Wordclock I / O DADman programmatūra, EuCon-ready matrica (ļauj nosūtīt katru ieejas kanālu uz vienu vai vairākām izejām) un Pro | Mon, EuCon - ready S6 monitoringa kontrolieris.

Pro Tools | MTRX papildus ksartes:

AD - 8 kanālu A/D līnijas konverteris, pieejams arī kā 2 un 8 kanālu mikrofona / līnijas A/D konverteris. Kanāla parametrus var mainīt, izmantojot gan S6, gan DADman programmatūru.

DA - 8 kanālu D/A konverteris.

Dual SDI / HD / 3G karte - 2x16 kanālu SDI/HD/3G (embed/de-embed) signāls ar iebūvētu sample rate pārveidi.

DigiLink I/O - 2 x 32 DigiLink I/O ar 2 DigiLink mini konekteriem.

DANTE IP audio - līdz 128 digitāliem Dante kanāliem. (128 kanāli ar 44,1 kHz sample rate un 32 kanāli ar 192 kHz sample rate).

Dual MADI I/O - 128 MADI signāla kanāli caur diviem optiskajiem SFP portiem.

AES3 I / O - 8 līnijas (16 kanāli) ar iebūvētu AES3 signāla sample rate pārveidi.

SPQ - monitoringa apstrādes karte ar līdz 128 EQ kanāliem un 1024 filtriem vienā kartē.

Turklāt iekārtā var ievietot 64 kanālu IP Audio Dante moduļa karti, kas ļauj nosūtīt 64 kanālu Dante signālu caur vienības tīkla portiem, un MADI moduli, kas ļauj izveidot vienu vai divus 64 kanālu I/O optiskos vai koaksiālos MADI savienojumus.

Informācija par Avid produktu tirdzniecību Latvijā:

sales@msonic.lv