msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Avid Pro Tools | MTRX Studio - jaunās paaudzes audio interfeiss

Turpinoties digitālajai audio attīstībai, mākslinieki, producenti un redaktori spēj paveikt vairāk nekā jebkad. Ar šo brīvību rodas lielākas sesijas un lielāki projekti, tomēr budžeti turpina samazināties, atstājot nelielās studijas un neatkarīgus speciālistus saistošā veidā. Nepieciešamība pēc elastīga audio rūtinga, vairākām ieējam un izejam un iespējas efektīvi miksēt dažādos formātos ir kļuvusi par svarīgiem elementiem, kas jāņem vērā, ja gribi saglabāt augstu rezultātu kvalitāti, vienlaikus saglabājot sarūkošus budžetus.

Tavas studijas centrs

Lūk, Pro Tools MTRX Studio, papildinājum MTRX audio interfeisu ģimenē. Radīts sadarbībā ar Digital audio Danemark, Pro Tools | MTRX Studio ir apvienojis augstas kvalitātes I/O iespējas, plašas rūtinga un  monitoringa iespējas vienā 1U rackspace. Tas ir jūsu studijas centrs, ideāli piemērots jebkura izmēra mūzikas ierakstu un post production studijām. Apskatīsim, ko spēj šīs mazs, bet jaudīgs interfeiss!

Savienojumam ir nozīme!

Pro Tools | MTRX Studio piedāvā plašas savienojamības iespējas! Neatkarīgi no tā, vai pievienojat analogos vai digitālos signālus,Pro Tools | MTRX Studio ļauj viegli savienot un sistematizēt visas ierīces un vajadzīgus savienojumus. 18 analogās I/O kanāli ir gatavi pieņemt plašu instrumentu, mikrofonu, skaļruņu, procesoru un citu piekarināmu ierīču klāstu. Digitālas savienojamība ir īstenota ar DigiLink, 64 Dante kanāliem un ADAT, kas ļauj ērti kombinēt un vienkāršot signāla ķēdi.

Kontrolē savus monitorus

Papildus visām audio signāla savienojuma iespējām Pro Tools | MTRX Studio izmanto DADman vadības programmatūru, lai palīdzētu rūtēt, izveidot un saglabāt dažādus monitoru profilus. MTRX Studio nodrošina arī SPQ skaļruņu kalibrēšanu, kas iebūvēta ierīcē—modulis kas lielākajam MTRX tiek pārdots atsevišķi — tādējādi lietotāji varēs atsaukt monitora profilus kopā ar skaļruņu regulēšanas iestatījumiem.

Jauda, ko jūs varat izmantot

Kad tika palaists pirmais Pro Tools | MTRX interfeiss, tās bija slavēts savas nevainojamās A/D konversijas un stereo lauka kvalitātes.  Pro Tools | MTRX Studio arī izmanto DAD izstrādātus mikrofonu preampus un konverterus. Un kopā ar Pro Tools  HDX vai HD Native sistēmu, ultra-low latency ļauj mūziķiem un voiceover māksliniekiem ierakstīt savus priekšnesumus ar pilnīgu pārliecību.

Miksē Dolby Atmos

Ar 64 Dante kanāliem un 18 analogās I/O kanāliemPro Tools | MTRX Studio ir gatava risināt post production un mūzikas miksēšanas uzdevumus "Immersive" sformātiem. Tas ļauj monitorēt līdz pat 7.1.4. un vairāk un var mijiedarboties ar Dolby Atmos renderētāju. Turklāt SPQ skaļruņu kalibrēšana nodrošina precīzu klausīšanās vidi visiem skaļruņu formātiem.

Ar visāmar visām Pro Tools | MTRX Studio specifikācijām iepazinies Avid mājaslapā!