msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Avantone CV12BLA

Avantone CV-12 ir zināms kā viens no visizdevīgākajiem mikrofoniem cenas/kvaliates ziņa, kas tagad ir uzlabots sadarbībā ar Čikāgas Black Lion Audio. Iepazīstinām jūs ar Avantone x Black Lion Audio CV-12BLA mikrofonu, kuram ir lineārāks frekvenču raksturs nekā tā priekšgājējam, un vēl lielāks "Headroom".

Jau vairāk nekā desmit gadus, Black Lion Audio  ir viena no lielākiem kompānijām audio ierīču modificēšanas turgū.
Avantone un Black Lion Audio sadarbības gaitā tika rūpīgi izpētīti visi klasiskā CV-12 mikrofona komponenti - vispirms tika pārveidota signāla shēma, iegūstot lineārāku frekvenču raksturs, kas ļava CV-12BLA iuztaisīt utilitārāku mikrofonu. CV-12BLA īpaši spīd, ierakstot pilna diapazona skaņas avotus, tādus ka bungas, ģitāras, vokāls.

CV12-BLA mikrofons nāk ar jaunu Jetsun turētāju ar atvērtu priekšējo daļu, kas ļauj skaņas avotus un pop filtrus var novietot tuvāk mikrofona diafragmai un labāk izmantojot tuvuma efektu. Mikrofons un tā piederumi nāk melnā mākslīgā aligatora ādās čemodānā, kas ne tikai aizsargā mikrofonu, bet arī labi izskatās.

Vai jūs interesē Avantone x Black Lion Audio CV-12BLA mikrofons? Sazinieties ar mums!

Informācija par Avantone produktu pārdošanu Igaunijā:

sales@msonic.lv

+371 26 454 233

AVANTONE PRO announces CLA10 Designed in conjunction with the expertise of mixer Chris Lord Alge, the CLA10 studio monitors are the faithful modern reproduction of the most iconic studio monitor of the last 30 years. Mix with the studio monitors that truly define "the sound of hits" #avantonepro #avantoneprocla10 #studiomonitors

#MixcubeMonday 👍🏻 zamm_kenoby ・・・ Two Avantone mixcubes and their protectors (green hear troll and a destroying Lego) for my little studio. Great to mix my drums...even better when used in mono for a complete mix check.

📸 - musictechhelpguy 🔊 ・・・ New house, no Internet until this weekend, nothing much to do since everything is shut down. At least I have some new toys to play with! Wish I had some NS-10’s to try out next to these.