msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Avantone CLA-10A Aktīvo Studijas Monitoru Sistēma

Laikmatīga studijas monitoru sistēma ir atgriezusies.

Avantone Pro kopā ar leģendārā miksera Chris Lord Alge pieredzi ir izstrādājuši pasaules visikoniskākā studijas monitora uzticamāko reprodukciju. Tagad visi var miksēt ar monitoriem, kas definē “hitu veidotāja skaņu”. Milzīgs dizaina darbu un precīzu detaļu apjoms beidzot ir padarījis “baltā konusa” monitorus pieejamus ikvienam! Un tagad pasaule beidzot ir dabūjusi to, ko tā vienmēr prasīja — aktīvu monitoru versiju: CLA-10A! Melnā kaste. Baltais konuss. Tas nav zināms kā pasaules labākais — tas ir zināms kā pasaules labākā atsauce — skaņa, kas rada hitus.

Oriģinālie draiveri oriģinālajai skaņai!

Tā kā tika pārtraukta NS-10 studijas monitora darbība, pēcpārdošanas komponentu piedāvājums ir kļuvis arvien dārgāks un mazāk pieejams. Avantone Pro ir radījis gandrīz precīzu oriģinālo draiveru reprodukciju. Izmantojot mūsu globālos resursus un desmit gadu pieredzi draiveru ražošanā, esam uzticīgi reproducējuši sastāvdaļas, atjauninājuši materiālus, lai tie atbilstu mūsdienu vides prasībām. 

AV10-MHF tweeteris pārdzīvoja grūtu inženierijas procesu, lai iegūtu precīzu fenola sveķu dopingu, kas atbilstu sākotnējai veiktspējas līknei. AV10 MLF skaļrunis izmanto pielāgotas mehāniskas daļas, kas ir līdzīgas oriģinālām. Mēs cieši sadarbojāmies ar vienu no oriģinālajiem konusa pārdevējiem, lai iegūtu tieši tādu pašu stingrību un svaru. Vienīgā atšķirība no oriģināla ir tā, ka mēs lietojam presētu konusu kā pretstatu plaudim. Tas ļauj ciešāk saskaņot katru mūsu veidoto konusu — tas nozīmē, ka šī ir pirmā reize, kad ir pieejami saskaņoti pāri!
Abi aizstājējdraiveri fiziski ir tieši tādi paši kā oriģināli, un ir viegli ieskrūvējami. 

Piromo reizi pieējams aktīvajā konfigurācijā.

Viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par CLA-10A ir, uz kuru oriģinālo versiju viņi balstās, un atbilde ir: uz viiem! CLA-10A ir visa jaunā “VTPC” poga vai “Variable Tissue Paper Control”. “This VTPC” ļauj simulēt jebko, sākot no Vertikālā “m” modeļa līdz horizontālajam “Studio” modelim un visam, kas ir starp. Vairs nekādu debašu par labāko salvešpapīru, ko lietot, — VTPC ir apsegts!

Avantone Pro nolēma palikt tradicionāls ar lineāru elektroapgādi, ieviešot apjomīgu vecās skolas toroidālo transformatoru, lai saglabātu mantoto skaņu. CLA-10A izmanto monolītu AB klases pastiprinātāju. Pie mazas jaudas THD ir fenomenāls 0,005%; pie nominālās slodzes tas ir 0,1%, iegūstot lielisku sniegumu salīdzinājumā ar D klases ampēriem. Sistēma iegūst akmens pamatni “VOLUMES”.

Ja tu esi interesēts Avantone prodikcijā - raksti mums!

Sales@msonic.lv

AVANTONE PRO announces CLA10 Designed in conjunction with the expertise of mixer Chris Lord Alge, the CLA10 studio monitors are the faithful modern reproduction of the most iconic studio monitor of the last 30 years. Mix with the studio monitors that truly define "the sound of hits" #avantonepro #avantoneprocla10 #studiomonitors

#MixcubeMonday 👍🏻 zamm_kenoby ・・・ Two Avantone mixcubes and their protectors (green hear troll and a destroying Lego) for my little studio. Great to mix my drums...even better when used in mono for a complete mix check.

📸 - musictechhelpguy 🔊 ・・・ New house, no Internet until this weekend, nothing much to do since everything is shut down. At least I have some new toys to play with! Wish I had some NS-10’s to try out next to these.