msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Townsend labs: Repa vokāla ieraksta veidnis

Repa vokāla ieraksta veidnis izpildītājiem līdzīgiem Post Malone, Rich The Kid un Youngboy

Laptops, Universal Audio Apollo Twin interfeiss un Townsend Labs Sphere L22 modelējošais mikrofons ir kārtīgi sakrauti izturīgā ceļa somā. Tas ir viss, kas Džeisonam Goldbergam nepieciešams, lai ierakstītu mūsdienīgu repa vokālu, kas domāts tādiem ievērojamiem māksliniekiem kā Post Malone, Rich The Kids un NBA Youngboy. Noskatieties videoklipu, lai iepazītu viņa balss ieraksta veidni UA konsolei un Pro Tools:

Vokāla ierakstīšanas veidnis Universal Audio konsolei

Džeisona celiņi UA konsolē ir ieraksta režīmā, lai uzreiz drukātu Neve 88RS Unison preamp skaņu, un Townsend Labs Sphere plaginu ar LD-800 mikrofona modeli. Lejupielādējiet Džeisona vokālā kanāla slota standartu UA konsolei (Mac un PC) šeit:

                                Ielādē veidni

Pēc tam viņš ieraksta apstrādāto mono rap vokālu ļoti efektīvā, native Avid Pro Tools Ultimate sesijā. Džeisons izveidoja balss ieraksta veidni, lai nodrošinātu maksimālu ātrumu un efektivitāti. Tā viņš var monitorēt visu savu signāla ķēdi reālajā laikā ar minimālo aizturi.

Ieraksti jebkur

Džeisona filozofija? Ierakstiet jebkur! Pārvēršot tūres autobusiem, Airbnb apartamentus un viesnīcu istabas par pagaidu studijām, ierakstu veikšana faktiskajās studijās ir izņēmums. Rezultātā Džeisons ar vislielāko elastību spēj veikt profesionālus ierakstus. Šāda veida ierakstu sistēma sniedz konsistenci, ātrumu un kvalitāti, ko prasa klienti.

Šis precīzais uzstādījums bija izmantots, ierakstot vokālu Rich The Kid jaunākajam albumam 'Boss Man'. Ieraksts, kurā bija iekļauti arī Post Malone, Nicki Minaj, YoungBoy un daudzi citi izpildītāji, pārsvarā tika veikts ar Sphere L22 mikrofonu.

Sphere modelis M–800, kura pamatā ir leģendārais Sony C800G mikrofons, ārkārtīgi līdzīgs oriģinālam. Tādējādi Džeisons ir spējis aizstāt ar C800G ierakstītas vokālās daļas ar jaunām, kas ierakstītas ar Sphere L22. Lūk, dziesma 'Money Talk', no Rich The Kid 's 'Boss Man' albuma kur ir iekļaus YoungBoy. Lielākā daļa to ierakstīja ar Sony C800G, bet otrā panta otrā puse ir L22 ar modeli LD-800. Vai dzirdi atšķirību?

Gribi izmēģināt Townsend Labs sphere pats? Gaidām tevi ciemos mūsu Rīgas demo studijā, Elku ielā 3. 

Piesākies savam demo:

Sales@msonic.lv

+371 26 454 233

Took this Sphere L22 Microphone high precision, dual-capsule, large-diaphragm condenser studio microphone for a ride and was really impressed with the results! Which to be honest, was a big surprise, I wasn’t expecting to like it so much! In the tests I ran it worked the best for vocals and I was really happy with the results. The fact that I can control/manipulate off-axis effects, microphone choice and polar patterns after the recording is a huge advantage and the software works really well (I used the Universal Audio plugins: Townsend Labs Sphere, The Bill Putnam Mic Collection & Ocean Way Microphone Collection). If you are on a budget and looking for a versatile choice, this might be the one! For more info check out @uaudio, @msonicbaltic or https://townsendlabs.com/products/sphere-l22/ @townsendlabs