msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

HA-81A: jaunums no Heritage Audio

Gribam iepazistināt jūs ar Heritage Audio jaunumu: HA-81A priekšpastiprinātājs in eq. Šīs produkts ir veidojies apvienojot divas klasiskās miksēšanas konsoles: diskrēts 73-stila preamps un slavens 81-stila ekvalaizers - divi vispieprasītākie produkti audio inženieru vidē. 

Mikrofona priekšpastiprinātājs kas atbilst visām prasībām. 

HA-81A preampa sekcija ir 80 dB A-Klases dizains ar Carnhill un St.Ives ieējas un izejas transformatoriem. Vārdu sakot, tas ir izcila Heritage Audio 73-stila preampa versija. Preamps piedāvā tadus rīkus ka Gain, output trim, -20 dB pad, polaritātes reverse un +48v fantoma barošana. 

Labākais konsoles ekvalaizers. 

HA-81A EQ sekcijā ir ļoti muzikāls 4 joslu induktoru ekvalaizers ar augsto un zemo frekvenču filtriem. 3 joslu ekvalaizeri, tādi ka tipiskās 73-stila ierīces ir zināmi par savu muzikalitāti, bet tiem trūkst funkcionalitātes. HA-81A vinādi lepojās gan ar savu funkcionalitāti, gan ar muzikalitāti. Lieliska kontrole par Shelf vai Bell līkni augstās un zemās frekvencēs, dubultās Q uz abām videjām joslām un maināmo 40 frekvenču izvēli.

Hibrīds dizains, Heritage kvalitāte. 

Heritage Audio izmanto tikai rotācijas slēdžus un precīzus koncentriskus potenciometrus. Ka visi Elite produkti, HA-81A ir ražots Spānijā, izmantojot visjaunākas dizaina un izgatavošanas metodes. Informācija par Heritage Audio Latvijā:

sales@msonic.lv

+371 26 454 233