msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Genelec profesionālie skaļruņi

Genelec 

No 2017. gada 1. janvāra msonic Baltic ir oficiālais Genelec produktu pārstāvis Igaunijā un no 2018. gada - arī Latvijā. Viss Genelec pro audio un AV produktu plašs portfolio ir pieejams monsic Baltic un tās Latvijas filiālē: msonic Baltic Latvia. Mūsu speciālisti būs priecīgi redzēt jūs msonic demo studijās, kur jums būs iespēja patestēt skaļruņus kontrolētā telpā un izvēlēties vispiemērotākus produktus.

msonic Baltic Latvia pro audio eksperts Vadims Znamenskis 2018. gadā beidzis oficiālo Genelec produktu speciālistu kursus, lai sniegtu mūsu klientiem labāko iespējamo servisu.

Genelec ir augstas kvalitātes studijas monitoru un aktīvo skaļruņu ražotājs no Somijas. Kopš 1978. gada Genelec pētījumi, izstrāde, tehniskās ambīcijas un klientu prasības ir radījušas daudzas novatoriskas tehnoloģijas un revolucionālas konstrukcijas. Katrs Genelec produkts tiek rūpīgi izrstrādāts un nosaka augstus standartus tirgū.

Genelec produkti ir izstrādāti prasīgiem profesionāļiem, mājas audio sistēmām un instalācijām. Viņi reproducē oriģinālo nianšu skaņu, neatstājot neko un nepievienojot neko. Genelec produkti ir izturīgi un lepīgi izgatavoti Somijā. Daudzi no āgriem Genelec produktiem tiek aktīvi lietoti vēl šodien! Genelec rūpējās par produktu apkopi un nodrošināšana rezerves daļas vismaz 5 gadus pēc modeļa ražošanas beigām, bieži vien daudz ilgāk.

Genelec produktus var iedalīt trīs kategorijās:

Ar jebkuriem jautājumiem par šo, vai jebkuru citu produktu, jums palidzēs Vadims Znamenskis.

sales@msonic.lv

+371 26 454 233

Iedomājieties, ka klausāties savu mīlļako mūziku mājās, un skaņa ir tikpat skaidra un precīza kā koncertzālē. Balstoties uz 35 gadu profesionālo pieredzi skaņas jomā, Genelec ar prieku piedāvā jaunu G sēriju - mājas skaļruņu izvēli, kas apvieno vislabāko skaņas kvalitāti, unikālu minimālistisko dizainu un ērtu lietošanu.  Lasīt tālāk

Pirmo reizi Latvijā visus Genelec "The Ones" monitoru modeļus var paklausīties vienā vietā! Ceturdien, 30. Augustā no 16:00 līdz 20:00 studijā soundschool.lv / Dynamic Records. Gelenec listening party! Ņemiet savas ausis!