msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Universal Audio SD-1 dinamiskais mikrofons

SD-1 ir Universal Audio jaunais dinamiskais mikrofons ierakstiem un dzīvajiem pasākumiem. SD-1 ir kardioida tipa mikrofons ar "low cut" un "articulation boost" slēdžiem, kā arī Apollo interfeisu kanālu priekšiestatījumiem tūlītējai profesionālai skaņai.

Izmantojot SD-1 dinamisko mikrofonu, tu varēsi ierakstīt vokālu, instrumentus, tiešraides un podkastus kā profesionālis, ātri nodrošinot izsmalcinātu studijas skaņu, kas ir gatava tiešraidei kaut Nacionālajā televīzijā.

Galvenās priekšrocības:

  • ieraksti vokālu un instrumentus ar klasisku dinamisku kardioida tipa mikrofonu
  • Iegūsti dabiski skanīgus ierakstus ar SD-1 plakanu, plaša diapazona frekvenču reakciju
  • Pievieno skaidrību un vidēji augstās frekvences ar "low-cut" un "enhanced articulation boost" slēdžiem
  • Apstrādā vokālu un instrumentus, izmantojot iekļautos SD-1 Apollo interfeisu kanālu priekšiestatījumus

Pro vokāls jebkurā vietā, jebkurā laikā:
SD-1 nodrošina studijas līmeņa skaņu un stilu neatkarīgi no ierakstīšanas vietas. Tas ir īpaši pielāgots runai un vokālam, ar vienkāršu dinamisku dizainu, kas dabiski novērš fona trokšņus, piemēram, ventilatorus, ledusskapjus un trokšņainus grupas biedrus.

Izklausies kā profesionāls, izmantojot Apollo kanālu joslas iepriekš iestatītos iestatījumus.

Atbrīvojies no minējumiem! iegūsti noslīpētu skaņu, izmantojot Apollo pielāgotos SD-1 mikrofona sākotnējos iestatījumus, kas ietver radio gatavu EQ un kompresijas iestatījumus vokālam, ģitārām un pārraidēm.

Uzlābo savu studiju!

Ar gludu, modernu dizainu un aizmugures XLR ligzdu, kas nodrošina vieglu kabeļa pieslēgšanu, SD-1 uzreiz uzlabos tavu producēšanas telpu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir mūzika, podkasti, tiešraides vai Zoom sanāksmes, tavs jaunais mājas studijas mikrofons ir klāt!Uzzini vairāk par Universal Audio Latvijā, vai sarunā savu personīgo demo dienu.

Sales@msonic.lv
+371 26 454 233