msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Universal Audio prezentē jaunus UAFX pedāļus

Pilnīgi jaunā grīdas efektu kolekcija iekļāuj Golden Reverberator, Starlight Echo Station, un Astra Modulation Machine pedāļus.

Universal Audio, vadošais profesionālās audio ierakstu aparatūras un programmatūras ražotājs, ir priecīgs iepazistināt jūs ar “UAFX” — kompānijas pirmo pedāļu kolekciju, kura ar pilnu precizitāti un autentiskumu modulē klasiskās reverba, dileja un modulācijas shēmas.

Gadiem ilgas pētniecības un attīstības darbības rezultātā tiek radīti UAFX Golden Reverberator, Starlight Echo Station un Astra Modulation Machine pedāļi. Viņu divprocesoru arhitektūra katram pedālim nodrošina trīs atšķirīgas vintāžas skaņas, ar nevainojamu UA analogo dizainu un kvalitāti.

Starp UAFX funkcijām ir iintuitīvī Preset/Live režīmi, analogais dry-through, stereo/dual mono operēšana, true bypass* ar klusu pārslegšanos, papildus lejupielādējamie efekti un daudz kas cits!

Pedāļi būs pieējami 2021. gada pavasarī!


Golden Reverberator

Prasmīgi veidoti klasiskie reverbi

No blīviem 50 gadu studijas Plate reverbiem līdz 60 gadu ģitāru lampu pastiprinātāju Spring reverbiem un bezgalīgiem digitālo revrbu algoritmu brīnumiem, Golden Reverberator, skaists un lieliski uztaisīts pedālis, iekļauj sevī leģendāro reverbu skaņu dekādes: Spring 65, Plate 140, un Hall 224 efekti, katrs, ar tām pieējāmo unikālo modulāciju, piedāvā būtisku vintāža reverba textūru paleti.


Starlight Echo Station 

Slaveni analigie un digitālie dileji

Balstoties uz Universal Audio dzīļo ekspertīzi analogā emulācijā, Starlight Echo Station piedāvā vissmalkāk detalizētus dileja efektus, jebkad taisītus pedāļa formā. 
Starlight Echo Station ir iekļauti trīs dileju tipi, pēdējio 60 gadu ikonisko ierīču emulācijas : Tape EP-III, Analog DMM, un Precision — katrs ar papildus iestātījumiem nebeidzamiem, iedvesmojošiem toņiem, tādiem ka lentes vecums, modulācija un preampa tonis.


Astra Modulation Machine

Klasisko modulāciju efektu trio.

Astra Modulation Machine ir pilnīgi gatava darbam skaņas darbastacija. No 70 gadu telpiskām Studio Flanger toņiem līdz graudainām bucket-brigade Chorus efektam un salkanam opto tube tremolo, Astra piegādā trīs perfektu emulētus modulāciju efektus pie jūsu kājam. Chorus Brigade, Flanger DBLR, un Trem 65 — ar papildu Vibrato, Doubling, un citām funkcijām — garantē nebeizāmus oriģinālus toņus.


UAFX Pedāļu galvēnās funkcijas:

  • Jaunie strero reverb, delay, un modulation pedāļi ar jaudīgu divkodolu processoru ar skaņas autentiskumu, kas pārsniedz visas pārējas pedāles. 
  • Vienkāršie Live un Preset režīmi jūsu iemīļotākas skaņas tūlītējai ieslēgšanai
  • Papildu lejupielādējamie efekti no pasaulē slavēnas UA algoritmu komandas
  • True vai buffered bypass kas ļauj reverbu astēm izskanēt (Golden, Starlight), klusā izslēgšana
  • Analog dry through (Golden, Starlight), stereo/dual mono darbība
  • Klasisks UA analogais dizains un zolīda kvalitāte, kas kalpos desmitgadēs

Ja jums ir interese iegādāties vai patestēt UAFX pedāļus - pasūtiet to mūsu internetveikalā vai sazinieties ar mums:

sales@msonic.lv
+371 26 454 233