msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Genelec Immersive Audio demo dienas

Uzmanību mūzikas entuziast! Vai esi kādreiz piedzīvojis dziesmu, kas, šķiet, pārcēla tevi uz citu vietu? Esi gatavs šo sajūtu pārcelt jaunā līmenī, izmantojot imersīvo audio - jaunāko tendenci mūzikas industrijā, kas rada 3D klausīšanās pieredzi. Ja vēlies uzzināt vairāk par šo aizraujošo jauno tehnoloģiju, nepalaid garām demo klausīšanās sesiju ar Genelec skaļruņiem un Universal Audio x16 audio interfeisu. 

Imersīvais audio ir revolucionārs koncepts, kas ļauj klausītājiem mūziku uztvert tā, it kā viņi būtu skaņas ieskauti. Tas rada dziļuma un dimensijas sajūtu, kas iegremdē mūzikā un pārceļ citā pasaulē. Šī tehnoloģija pēdējos gados kļūst arvien populārāka, un ir viegli saprast kāpēc: tā nodrošina unikālu klausīšanās pieredzi, ko vienkārši nevar atkārtot ar tradicionālo stereo skaļruņu pāri.

Mūsu imersīva konfigurācija sastāv no Genelec skaļruņiem un Universal Audio x16 interfeisa: viena no ideālajām kombinācijām augstas kvalitātes telpiskā audio pieredzes radīšanai. Genelec skaļruņi ir slaveni ar savu skaidrību un precizitāti, nodrošinot kristāldzidru skaņu, kas precīzi atskaņo katru mūzikas detaļu. Viedie aktīvie monitori un GLM tehnoloģija ļauj lietotājam kalibrēt jebkuru skaļruņu komplektu, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo frekvenču raksturlīkni un fāzes saskaņošanu. Tā ir perfekta sistēma, lai pieņemtu precīzus un pamatotus lēmumus miksējot audio.

Savukārt Universal Audio x16 ir jaudīgs interfeiss, kas nodrošina virkni rīku un funkciju, piemēram, 16 kanālu masteringa klases AD/DA pārveidotājus un UAD plaginu apstrādi ar gandrīz nulles aizturi, kas palīdz radīt perfektu miksēšanas vai klausīšanās pieredzi.

Apmeklējot gaidāmo klausīšanās sesiju, tev būs iespēja pašam izbaudīt šo spēcīgo kombināciju. Tu varēsi dzirdēt mūziku visā tās krāšņumā un gūt ieskatu par skaņu inženieriju no šīs jomas ekspertiem, ka arī un apspriest jaunākās nozares tendences dibināt kontaktus ar citiem audio entuziastiem.

Immersive audio demonstrācija notiks 8. un 9. maijā no plkst. 11:00 līdz 19:00 mūsu izstāžu telpā Elku 3, Rīgā. Tā ir unikāla iespēja klātienē izbaudīt telpisko audio un gūt labāku izpratni par to, kā šī tehnoloģija darbojas. Neatkarīgi no tā, vai esi pieredzējis audio inženieris vai vienkārši zinātkāri interesējies par jaunākajām tendencēm mūzikā, šis pasākums noteikti būs lielisks notikums.

Ja vēlies apmeklēt šo pasākumu, iezīmē to savā kalendārī un raksti mums uz info@msonic.lv, norādot vēlamo laika intervālu.

Plāno sākt miksēt imersīvā formātā? Mūsu 5.4.1 konfigurācijas demonstrācijas dienas ar Genelec skaļruņiem un Universal Audio x16 interfeisu ir notikums, ko nevajadzētu palaist garām nevienam, kam interesē mūzika un tehnoloģijas. Imersīvais audio ir mūzikas nākotne, un šī ir tave iespēja to izbaudīt pašam. Mēs ceram tevi tur redzēt!

Šajā risinājumā iekļautie produkti:

Genelec:

  • 3 x 8341 priekšā
  • 2 x 8331 aizmugurē
  • 4 x 8330 augšā
  • 1 x 7370 zemfrekvenču skaļrunis

Universal Audio x16 audio interfeiss Ar jebkādiem jautājumiem lūdzu raksti:
 

info@msonic.lv

+371 26 454 233