msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Ekskuzīvais Somijas kinoteātris izvēlās Gelenelec skaļruņus

Finnkino luksuslik Lounge kinosaal, Espoo, Soome

Somijas lielākā kinoteātru ķēde Finnkino Oy nesen ir uzstādījusi state-of-the-art Genelec skaļruņu sistēmu savā boutique Lounge Premium kinozālē, kas ir viens no 7 ekrānu kompleksa Iso Omenas tirdzniecības centrā Espo. Lounge ir intīma vieta, kas bija paredzēta, lai piedāvātu saviem klientiem tādu filmu pieredzi kā neviens cits. Aprīkots ar grezniem ādas krēsliem un individuāliem galdiem ēdieniem un dzērieniem, kinoteātris ir vērsts uz ļoti pieprasīgu publiku. Protams, audio sistēmai vajadzēja atbilst tik pat augstam standartam, līdz ar to, Genelec skaļruņi bija loģiskā izvēle. Lai nodrošinātu izcilu un precīzu audio kvalitāti un iegūtu patiesi absorbējošu 7.1 audio pieredzi, tika izmantoti astoņi augstas kvalitātes skaļruņi, tostarp jauns 1234AC modelis

"Mēs izvēlāmies Genelec, jo gribējam uzsvērt luksusa pieredzes ekskluzivitāti, izmantojot top kvalitātes skaļruņus" saka Ari Jaska Saarinen, šī projekta tehniskais menedžeris. "Genelec ir ārkārtīgi pazīstams zīmols un sinonīms izcilajai skaņai pro audio industrijā. Šī izvēle man bija acīmredzama"

Uzstādot kinoteātrus visā Eiropā, Saarinen bija neapmierinātas ar kvalitatīvu kinoteātru skaļruņu trūkumu un viņš bieži izmantoja pielāgotus skaļruņus, kuri ir paredzēti, lai novietotu īpašā joslā virs neperforētā ekrāna. Tomēr Lounge projektā viņš, ar Genelec palīdzību, gribēja pārcelt kinoteātra pieredzi uz nākamo līmeni. "Visas klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas, un Finnkino Lounge ir ļoti populāra; ta vienmēr ir izpārdota, "piebilst Ari.

Finnkino Lounge kinozāle, Espoo, Somija

Finnkino Lounge izmanto trīs spēcīgus 1234AC trīsvirzienu aktīvus skaļruņus, horizontāli piestiprinātus virs ekrāna, lai nodrošinātu precīzu frekvenču dikfrākciju gan un gan ārpus asis, pateicoties Genelec Directivity Control Waveguide (DCWTM) tehnoloģijai. Novirzot skaļruņus virs, nevis aiz perforēta ekrāna, kā tas ir ierasts kinoteātru audio, skaļruņi novērš nevēlamu ķemmes filtrēšanas efektu vai ietekmi uz skaļruņu dispersiju, ko var radīt ekrāns.

Vēl četri Genelec 1238AC skaļruņi ir izvietoti auditoriju sānos un aizmugurē. 1238AC ir 1234AC mazais brālis, kam ir divi 10 collu nevis divu 12 collu wooferi, kasrasturo 1234AC modeli. Trīsvirzienu skaļruņu rūpīga pozicionēšana, nodrošina maksimālu precizitāti un virziena vadību un visaugstāko 7.1 skaņas kvalitāti katrā istabā. Par zemām frekvencēm atbild Genelec 7073A sabwooferis, kas ir aprīkots ar četriem 12" draiveriem, 19 Hz zemāko frekvenci un 124 dB skaņas spiediena izejas spēju, 7073A nodrošina spēcīgu un precīzu basu visā auditorijā.

"Esmu strādājis ar Genelec jau gandrīz 30 gadus un tas vienmēr ir prieks," atzīmē Saarinen. "Sadarbība ar Genelec  Finnkino Lounge projektā ir lieliska pieredze, un mēs esam priecīgi par rezultātu."

Finnkino ir daļa no "Odeon Cinemas Group" un darbojas kinoteātros vienpadsmit dažādās Somijas pilsētās, kurās ir 16 teātri un 104 zāles. Teātru grupas mērķis ir piedāvāt kvalitatīvas filmas klientiem ar vislabāko iespējamo skatīšanās komfortu, kā arī dažādus papildus pakalpojumus.

Par Genelec

Kopš "Genelec" dibināšanas 1978. gadā, biznesa pamatā vienmēr bijis profesionāls audio monitorings. Pateicoties nepārtrauktai pētniecība un attīstībai, Genelec ir kluvuši par aktīvo monitoru industrijas līderi. Četrdesmit gadus vēlāk Genelec monitoringa produkti paliek uzticami sākotnējai filozofijai, piedāvājot uzticamību, neitrālu skaņas reproducēšanu neatkarīgi no izmēra, kā arī spēju pielāgoties klausīšanās vides akustiskajiem apstākļiem. Genelec klienti saņem ārkārtas atbalstu šajā jomā, sākot no akustisko konsultāciju un kalibrēšanas pakalpojumiem līdz tehniskajam dienestam. Genelec produkta pirkšana ir drošs ilgtermiņa ieguldījums izcilā un drošā skaņu monitorā.

Genelec 1234AC
Genelec 1238AC
Genelec 7073A subwoofer

Uzzini vairāk par Genelec SAM™ studiju monitoriem Latvijā. Zvani, raksti, vai nāc uz mūsu demo studiju un klausies!

sales@msonic.lv

+371 26 454 233