msonic Baltic Latvia Iekārtas un labi padomi jūsu studijai
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Genelec profesionālie studijas monitori

Kreativitātei ir vajadzīgi vislabākie rīki. Genelec studijas skaļruņi piedāvā dažādus skaņas monitoringa risinājumus, sākot no lielām ierakstu un pēcapstrādes studijām līdz nelielām projetu studijām. Genelec profesionālie studiju monitori nodrošina precīzu, skaidru un neitrālu skaņu, kuras kvalitātei jūs vienmēr varat uzticēties.

Kas ir kopīgs skaņu inženierim un mūzikim? Abiem ir vajadzīgas augstas kvalitātes audio sistēmas. Kopš 1978. gada Genelec izstrādā inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus visām profesionālajām skaņas monitoringa iekārtām.

Precīza skaņas reproducēšana

Visi Genelec profesionālie studiju monitori ir izstrādāti, lai precīzi reproducētu skaņu, neatstājot vai nepievienojot neko.

Gudras un inovatīvās sistēmas

Visiem Genelec profesionālajiem studiju monitoriem ir iebūvēti filtri, kas optimizē skaņu dažādās vidēs. To mērķis ir panākt taisnu frekvenču reakciju klausīšanās pozīcijā.

Tehnoloģijas, māksla un dizains

Genelec profesionāli monitori ietver sevī inovatīvus tehniskos risinājumus un minimālistiku dizainu. Daudzi Genelec produkti ir izgatavoti no pārstrādāta alumīnija. Alumīnijs ļauj veidot izturīgus korpusus un palielināt skaļruņu iekšējo ietilpību. Genelec nodrošina konsistentu skaņas monitorēšanu.

Elastīgums un ērta uzstādīšana

Profesionālo studiju dizaineri rieteic Genelec skaļruņus ka ērtus uzstādīšana. Genelec piedāvā plašu piederumu klāstu, lai apmierinātu visas iespējamās uzstādīšanas vajadzības.

Uzticami ilgtermiņa ieguldījumi

Genelec produkti ir ļoti labs ieguldījums - tie ir uzticami un paredzēti gadu desmitiem ilgstošām darbam.

Klasiskie studijas monitori un sabvūferi

SAM™ studijas monitori

SAM™ master studijas monitori

Sazinieties ar mums!

sales@msonic.lv

+371 26 454 233